< návrat zpět

Vánoční besídka v lukavické škole

Tradičním vyvrcholením předvánoční atmosféry byla v naší základní a mateřské škole Vánoční besídka pro rodiče a veřejnost . Letos se  konala dne 18.12.2008 v kulturním domě v Lukavici. Rodičům a ostatním divákům děti předvedly mnoho písniček, básniček, tanečků, pohádek a koled.

Na pátek dne 19.12. je připraven pro školáky den plný vánočních překvapení. Ráno nadělíme do krmelce zvířátkům, potom se děti půjdou podívat, co jim přinesl Ježíšek pod vánoční stromeček ve školní družině.  Vzájemně si budeme nadělovat malé dárečky a ochutnávat cukroví, které maminky společně s dětmi napekly.

Rozloučíme se s přáním všeho nejlepšího do nového roku a budeme pospíchat domů, kde teprve teď všechno opravdu začne!